NORMAL CLINIC Стапчиња за уши, 200 парчиња

NORMAL CLINIC Стапчиња за уши, 200 парчиња
71,00 ден.
60,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
022326C
favorite_border

Опис на производот

Чепкалки за уши во цилиндрично пакување.

  • 100% памук

Пакување: 200 стапчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се