PALETTE 10-19 Cool Silver Blonde Ладно сребрено руса фарба за коса

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme 10-19 Gold Silver Blonde farba za kosa ledena srebrena plava
PALETTE 10-19 Cool Silver Blonde Ладно сребрено руса фарба за коса
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052526C
favorite_border

Опис на производот

Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme 10-19 Gold Silver Blonde - Ладно сребрено руса фарба за коса

Ефект против жолти тонови до 8 недели. До 70% помалку пукање на косата

Осветлува до 4 нијанси

  • Со кератин, плекс серум и нутритивно масло

Пакување: 50 мл туба за бојадисување, 50 мл шише со развивач на боја, 10 мл маска за нега, 1 пар ракавици и упатство за употреба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се