PALMOLIVE Aquarium Течен сапун со пумпа, 300 мл + 300 мл

PALMOLIVE Aquarium Течен сапун со пумпа, 300 мл + 300 мл
141,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046615C
favorite_border

Опис на производот

Палмоливе течен сапун аквариум 5,2 pH неутрален за кожата.

Пакување: 300 + 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се