PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 3 (6-11 кг), 62 парчиња

pampers pants 3, 6-11kg, 62 pcs gakicki za bebinja
PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 3 (6-11 кг), 62 парчиња
999,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
056074C
favorite_border

Опис на производот

Pampers Бебешки гаѓички џамбо пакување.

 • Ултра заштита
 • 360º Comfort Fit -за слободно движење, се прилагодуваат на стомакот на вашето бебе
 • Растеглив појас, за лесно менување
 • Супермоќно апсорбентно јадро
 • Двојни манжетни за заштита во пределот на нозете
 • Дизајните ви го прикажуваат предниот дел, а лентата за еднократна употреба го покажува задниот дел
 • Флексибилни рабови
 • Комплетна заштита од пропуштање во текот на целиот ден и целата ноќ
 • До 12 часа докажана сувост
 • За деца од 6-11 килограми
 • Големина 3
 • Дерматолошки одобрени

Пакување: 60 гаќички.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се