PAMPERS Premium Пелени за бебиња мега пакување бр. 5 (11-16 кг), 88 пелени

Pampers Premium Care Diaper 5, 11-16 kg, 88 pcs peleni za bebinja
PAMPERS Premium Пелени за бебиња мега пакување бр. 5 (11-16 кг), 88 пелени
1.998,00 ден.
1.649,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052801C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Pampers Premium Care Derma & Comfort Памперс Премиум пелени, мега пакување, за чувствителната кожа на бебињата.

  • Исклучителна заштита
  • Материјал кој и овозможува на кожата да дише, за поголема удобност
  • Исклучително меки 
  • Со индикатор за влажност
  • Супер моќно апсорбентно јадро, кое ја држи влагата подалеку од кожата
  • Комплетна заштита од пропуштање во текот на целиот ден и целата ноќ
  • До 12 часа докажана сувост
  • За деца од 11-16 килограми
  • Големина 5
  • Дерматолошки одобрени

Пакување: 88 пелени.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се