PARODONTAX Fluoride Паста за заби, 75 мл

Parodontax Fluoride toothpaste 75ml pasta za zabi so fluorid
PARODONTAX Fluoride Паста за заби, 75 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010504C
favorite_border

Опис на производот

Паста за заби Parodontax Fluoride против крварење на непцата. Пастата за заби содржи екстракти од пет билки (ехинацеа, камилица, жалфија, миро, ратани) и натриум карбонат.

Parodontax помага кај воспаление и крварење на непцата, спречува понатамошно оштетување на непцата.

Пакување: 75 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се