PROBIOS Органско златно ленено семе без глутен, 500 г

PROBIOS Органско златно ленено семе без глутен, 500 г
230,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040561C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Извор на растителни влакна и протеини
  • Сурово
  • Не содржи глутен

При подготовката производот не се изложува на температура повисока од 42°С и на тој начин се задржани природните нутритивни вредности. Погоден за лица кои преферираат сурова храна.

Нето-тежина: 500 г

Содржина

Состојки: органско златно ленено семе. Може да содржи јаткасти плодови и сусам во траги.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се