RECEPT Vital&Energetic Шампон за зајакнување на косата, 400 мл

SUBRiNA RECEPT  Vital & Energetic Shampoo for hair strengthening for normal scalp sampon za zajaknuvanje na kosata za normalen skalp
RECEPT Vital&Energetic Шампон за зајакнување на косата, 400 мл
273,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042011C
favorite_border

Опис на производот

Subrina Recept Vital & Energetic Shampoo for hair strengthening for normal scalp - Шампон за зајакнување на косата.

  • Шампонот содржи комплекс од витамини Б3, Б5, Б6, Ц и Е 
  • Го стимулира растењето на косата и истовремено ја негува
  • Ја враќаат изгубената влажност, сјај и енергија
  • Екстрактот од шипка е одличен антиоксиданс кој ја штити косата од негативните ефекти на УВ зраците
  • Збогатен е со кератин кој ја зајакнува структурата на влакното, подобрувајќи го нејзиниот сјај и еластичност

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Laureth-4, Laureth-2, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Rosa Canina Fruit Extract, Propylene Glycol, Sorbitol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Sodium Citrate, Polyquaternium-10, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citral

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се