SUBRINA Charm Special Ice Blonde Фарба за коса, број 80/8

SUBRINA Charm Special Ice Blonde Фарба за коса, број 80/8
176,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053971C
favorite_border

Опис на производот

Subrina Charm колор крема со технологија за зголемена издржливост и интензитет на боја.

Нијанса: специјално ледено плава

Модерната формулација на колор-кремата гарантира ефикасна акумулација на боја, како и состојки за нега на косата. Оптималната комбинација на пигменти на боја обезбедува до 100% покривање на седите влакна. Супер кремастата формула на колор кремата овозможува лесно нанесување на косата.

Маслото од авокадо ја негува и ја зајакнува косата. На овој начин косата се зајакнува и ги враќа изгубените влажност и сјај.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се