SYOSS Men Power Шампон за нормална коса, 750 мл

SYOSS Men Power Шампон за нормална коса, 750 мл
389,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053536C
favorite_border

Опис на производот

Syoss Men Power Шампон за нормална коса!

  • Технологија за подобрување на моќта: формула со високи перформанси со додаден кофеин која го стимулира коренот на косата и ги активира факторите за раст на косата
  • Ја зајакнува косата: за совршено силна коса и освежен скалп
  • Природни состојки: 90% природни состојки

Пакување: 750 мл

Содржина

Состав: Aqua (Water, Eau) · Sodium Laureth Sulfate · Cocamidopropyl Betaine · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Caffeine · Hydrolyzed Keratin · Nymphaea Alba Root Extract · Sodium Chloride · Disodium Cocoamphodiacetate · Cocamide MEA · Parfum (Fragrance) · Sodium Benzoate · Citric Acid · Propylene Glycol · Glycol Distearate · Hydrogenated Castor Oil · Laureth-4 · Polyquaternium-10 · Sodium Hydroxide · Linalool · Limonene · Sorbitol · Panthenol · Benzyl Alcohol · Phenoxyethanol · Potassium Sorbate.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се