TOMMEE TIPPEE Резервна цуцла за шише (6+ м), 2 парчиња

Tommee Tippee Closer to Nature 2x thick flow teats rezervna cucla za sise
TOMMEE TIPPEE Резервна цуцла за шише (6+ м), 2 парчиња
390,00 ден.
351,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045802C
favorite_border

Опис на производот

Tommee Tippee резервна цуцла (6+ м) со отвор Y.

Tommee Tippee заедно со експерти од областа на доењето дизајнираа уникатна цуцла која благодарение на својата форма го олеснува хранењето, ја имитира природната флексибилност, истегнувањето и движењето на градите на мајката за време на доењето.

  • Меката силиконска цуцла го поттикнува природниот инстикт за хранење со што му овозможува удобно и опуштено хранење
  • Антиколик- силиконскиот вентил го намалува ризикот бебето да голта воздух а со тоа ги намалува грчевите
  • Без BPA
  • Наменети за класик шишињата

Пакување: 2 цуцли.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се