TOSAMA Јасмин биоразградливи стапчиња, 200 парчиња

TOSAMA Јасмин биоразградливи стапчиња, 200 парчиња
76,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047671C
favorite_border

Опис на производот

  • Биоразградливи стапчиња со 100% памучна вата

Пакување: 200 стапчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се