URIAGE Extra Rich Дерматолошки гел за лице и тело, 500 мл

uriage extra rich dermatological gel 500ml ultra bogat dermatoloski gel
URIAGE Extra Rich Дерматолошки гел за лице и тело, 500 мл
739,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054471C
favorite_border

Опис на производот

  • Богат дерматолошки гел за чистење
  • За чувствителна кожа
  • За бебиња, деца и возрасни
  • За лице, тело и коса
  • Висока подносливост
  • Офталмолошки тестиран
  • Физиолошка pH вредност
  • Хипоалергена формула

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Peg-80 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Parfum (Fragrance), Coco-glucoside, Glyceryl Oleate, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Citric Acid, Dmdm Hydantoin, Magnesium Oleth Sulfate.

Употреба: направете пена, нанесете и убаво исплакнете.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се