VEET Pure Минима ладен восок ленти за депилација, 8 ленти

VEET Pure Минима ладен восок ленти за депилација, 8 ленти
279,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048326C
favorite_border

Опис на производот

Veet Pure Минима ладен восок траки за депилација на тело, лесни за употреба и со неверојатен резултат.

  • Хипоалергена восок формула
  • Погодна за кожа склона кон алергиски реакции
  • Без мирис или бои

Пакување: 8 траки, 2 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се