VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски влошки ноќни, 20 парчиња

VIOLETA We Care Air Fit Хигиенски влошки ноќни, 20 парчиња
177,00 ден.
154,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048672C
favorite_border

Опис на производот

  • Хигиенски влошки анатомски обликувани со супер впивливо јадро - максимлна заштита (ноќни)

Пакување: 20 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се