AVENT Natural Response Air Free Vent Сет за новороденчиња (0+ месеци)

AVENT Natural Response Air Free Vent Newborn Gift Set podarok za novorodence, sisinja, cucla, cetka
AVENT Natural Response Air Free Vent Сет за новороденчиња (0+ месеци)
3.087,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055273C
favorite_border

Опис на производот

AVENT Natural Response Air Free Vent Newborn Gift Set Сет за новороденчиња (0+ месеци). Сетот содржи шишиња за бебе со следните карактеристики:

  • Го поддржуваат сопствениот ритам на пиење на бебето, исто како кај градите
  • Новата цуцла за шишиња за бебиња Natural Response му овозможува на бебето да цица, голта и дише исто како што пие од градите
  • AirFree вентил за дополнителна заштита од колики, гасови, рефлукс, со одржување на цуцлата полна со млеко, без воздух
  • Лесна комбинација на доење и хранење со шише
  • Анти-колик вентил
  • Дизајн на цуцла во облик на града, без капење

Пакување: 2 шишиња од 125 мл (0+ месеци), 2 шишиња од 260 мл (1+ месеци), 2 AirFree вентили, 1 цуцла лажливка (0-6 месеци) и 1 четка за шише.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се