AVENT Пластична зелена чаша со цевка (12+ месеци), 300 мл

Avent Straw Cups SCF798/01 casa so cevka za deca
AVENT Пластична зелена чаша со цевка (12+ месеци), 300 мл
755,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040924C
favorite_border

Опис на производот

Пластична зелена чаша со цевка (12+ месеци). Мека силиконска цевка, отпорна на гризење. Капакот со навој ја чува цевката чиста.

  • 0% BPA - Без Бисфенол А 

Пакување: 300 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се