BABY NOVA Декорирано стаклено шише (0-24 месеци), 120 мл

baby nova standard glass flasche 44606 stakleno sise
BABY NOVA Декорирано стаклено шише (0-24 месеци), 120 мл
208,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053625C
favorite_border

Опис на производот

Декорирано стаклено шише со кружна антиколик силиконска цуцла со спор проток.

Не содржи бисфенол А (BPA free).

Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Пакување: 120 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се