BEBIVITA Ноќна каша со гриз, банана и какао, 190 г

BEBIVITA Ноќна каша со гриз, банана и какао, 190 г
77,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040302C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 6+ месеци 
  • Без додаден шеќер
  • Со органско полномасно млеко
  • Со калциум важен за коските
  • Содржи глутен

Нето-тежина: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се