BECUTAN Влажни марамчиња со бадемово масло, 56 парчиња

BECUTAN Влажни марамчиња со бадемово масло, 56 парчиња
70,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053830C
favorite_border

Опис на производот

Влажните марамчиња Becutan истовремено ја чистат и ја негуваат бебешката кожа. Формулацијата е збогатена со бадемово масло. Се препорачуваат за секојдневна нега и хигиена на нормална и чувствителна кожа.

  • pH неутрални
  • Не содржат алкохол
  • Дерматолошки тестирани

Пакување: 56 парчиња

Содржина

Состав: вода, феноксиетанол, PEG-7 Кокоглицериди, PEG-40 Хидрогенирано рицинусово масло, парфем, бензоева киселина, натриум цитрат, Prunus Amygdalus Dulcis масло, дехидрооцетна киселина, глицерил олеат, глицерин, лимонска киселина.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се