CAREFREE Секојдневни влошки со мирис на алое, 56 парчиња

CAREFREE Секојдневни влошки со мирис на алое, 56 парчиња
185,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
017281C
favorite_border

Опис на производот

  • Cotton Feel Normal - 156 мм
  • Со мирис на алое
  • Обвивка мека на допир - дополнително чувство на мекост
  • 100% пропуштање на воздух
  • Совршен дизајн - се приспособуваат на движењето на телото
  • 0% бои
  • Дерматолошки тестирани

Пакување: 56 парчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се