DISNEY Winnie the Pooh Пластична чаша со цевка, 210 мл

Disney 5339 Winnie The Pooh cup with straw 210 ml vini pu casa so cevka
DISNEY Winnie the Pooh Пластична чаша со цевка, 210 мл
205,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053397C
favorite_border

Опис на производот

  • BPA FREE - не содржи Бисфенол А
  • Изработена од полиетилен, полипропилен
  • Наменето за деца од 0-3 месеци

Пакување: 210 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се