DOCTOR'S Салеп бронхо, 4 кесички по 18 г

DOCTOR'S Салеп бронхо, 4 кесички по 18 г
175,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
002918C
favorite_border

Опис на производот

Ги прочистува дишните патишта, ја смирува болката во грлото, го намалува воспалението, ја смирува кашлицата и го олеснува искашлувањето.

Се препорачува при настинки, воспаленија на грлото, дишните патишта и белите дробови или за секојдневна употреба.

Може да се зема во неограничени количини.

Пакување: 4 кесички по 18 г

Содржина

Состав: Salep Powder, Milk Powder, Sugar, Cinnamon, Vanilla, E1404, E412, E415.

Употреба: една кесичка се раствара во една чаша жешко млеко или вода со малку мешање. Додадете шеќер по желба.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се