DOVE Powder Антиперспирант део рол-он, 50 г

Dove Powder Antyperspirant 50 ml antiperspirant rolon
DOVE Powder Антиперспирант део рол-он, 50 г
129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055714C
favorite_border

Опис на производот

Dove Powder Антиперспирант део рол-он.

  • За 48 часовна заштита
  • 0% алкохол
  • Со 1/хидратантен крем за меки и мазни пазуви

Пакување: 50 мл.

Содржина

Состав: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-2, Parfum, Steareth-20, Disodium EDTA, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Употреба: Да се користи исклучиво под пазуви.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се