DOVE Restoring Сапун, 90 г

DOVE beauty cream bar gentle restoring soap sapun
DOVE Restoring Сапун, 90 г
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053413C
favorite_border

Опис на производот

DOVE Restoring Beauty Cream Bar Сапун со мирис на модра смоква и цвет од портокал

  • Дерматолошки тестирано
  • 3 во 1 сапун: чисти, хидрира, негува
  • 1/4 Хидратантен крем
  • Погоден за редовна хигиена на раце, тело и лице

Пакување: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се