EPSILON HEALTH Донафил, 10 вагиналети

EPSILON HEALTH Донафил, 10 вагиналети
837,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
030840C
favorite_border

Опис на производот

Вагинални овули со уникатен состав на борна и млечна киселина.
За превенција и терапија на вагинални воспаленија, вклучувајќи ги и кандидијазите.

  • Прва линија на терапија кај non-albicans и рекурентните кандидијази
  • Брзо смирува симптоми –иритација, чешање и печење
  • Безбедни

Пакување: 10 вагитории.

Содржина

Употреба: 2 овули вагинално, првите 5-7 дена по завршување на менструален циклус.
 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се