FRANCK Immune Филтер чај, 20 кесички

FRANCK Immune Филтер чај, 20 кесички
115,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050491C
favorite_border

Опис на производот

Мешавина од билни чаеви (лимонова трева, нане и бозел) со додадени витамин Ц и цинк.

  • Витаминот Ц и цинкот придонесуваат за нормална функција на имунолошкиот систем
  • Цинкот придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес
  • Без кофеин

Нето-тежина: 20 х 2 г

Содржина

Состав: лимонова трева 37%, градинарско нане 20%, листови од портокал, листови од еукалиптус, листови од обична жалфија, мајчина душица, цветови од бозел 3%, лимонова мирта, цинк глуконат, витамин Ц.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се