FROSCH Течен сапун за деца, сензитив, рефил 500 мл

FROSCH Течен сапун за деца, сензитив, рефил 500 мл
154,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025238C
favorite_border

Опис на производот

  • Течен сапун за деца, ефикасно ја чисти и штити кожата од надворешни влијанија
  • Содржи хидратантни состојки кои ги прават вашите раце чисти и меки
  • pH неутрален и дерматолошки тестиран

Пакување: 500 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се