GLAMM Четка за коса со дрвени запци

GLAMM 2821 Hair brush cetka za kosa
GLAMM Четка за коса со дрвени запци
174,00 ден.
148,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
043219C
favorite_border

Опис на производот

GLAMM Дрвена четка за коса.

  • Со бамбусови запци

Пакување: 1 четка.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се