GLISS Ultimate Repair Регенератор за коса, 200 мл

GLISS Ultimate Repair Регенератор за коса, 200 мл
178,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053211C
favorite_border

Опис на производот

Gliss Ultimate Регенератор со течен кератин и црн бисер за многу оштетена, сува коса.

За совршено расчешлување. До 90% повеќе отпорност и сјај.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се