GOOD NATURE Филтер чај од коприва, 20 кесички

GOOD NATURE Филтер чај од коприва, 20 кесички
87,00 ден.
83,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009242C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

На прв поглед непријателски настроена, копривата изобилува со витамини, минерали, хлорофил и со соли на железо.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се