GUAM Спорт хеланки (L-XL)

GUAM Спорт хеланки (L-XL)
4.200,00 ден.
5
Просек: 5 (1 мислење)
Бренд
Шифра
046075C
favorite_border

Опис на производот

Збогатени со биоактивни алги, голем процент на ЕМАНА во ткаенината за тонус, еластичност и против целулит, како и за редукција на масни наслаги. За спортска активност изработени со единствен дизајн и технологија со брановидна структура која овозможува таргетирано делување на критичните делови.

Ја подобруваат циркулацијата, делуваат на тонусот на кожата и го обликуваат телото.

Содржина

Состав: микрофибер, полиамид и ЕМАНА, кои  ја абсорбираат топлината од површината на кожата и ја враќаат назад во поткожното ткиво емитувајки долги инфрацрвени зраци.

Начна употреба: Идеални за носење во текот на вежбањето, цилиндричните прстени се активираат во ткаенината при мускулна контракција. Не се препорачуваат во текот на бременост. Се перат на 40 степени. Не се препорачуваат кај лица со проблематични вени и капилари.

Мислења на потрошувачи

anaantic.cosmo
5
Убедливо најдобрите хеланки за вежбање , пријатно затегаат , прекрасно стојат и работат одвнатре бидејќи содржат гуам алги и минерали . Ги носам буквално секаде ! Чиста 5ка !
Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се