HIPP Каша телешко со зеленчук и компир 190 г

HIPP Каша телешко со зеленчук и компир 190 г
100,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
012292C
favorite_border

Опис на производот

  • Мешан зеленчук и компир со телешко
  • Возраст од 4 месеци                        
  • Без додадена сол
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Без емулгатори
  • Без глутен
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

Нето-тежина: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се