HIPP Оризови колачиња со јаболко, 30 г

HIPP Оризови колачиња со јаболко, 30 г
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053132C
favorite_border

Опис на производот

  • Оризови колачиња со јаболко и експандиран ориз од органско производство
  • Возраст од 8+ месеци
  • Без глутен
  • 30% помалку шеќер

Нето-тежина: 30 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се