H&S Classic Clean 2 во 1 Шампон против првут и регенератор, 675 мл

head and shoulders h&S anti dandruff shampoo classic clean with antioxidants shampon protiv prvut so antioksidansi klasik
H&S Classic Clean 2 во 1 Шампон против првут и регенератор, 675 мл
460,00 ден.
382,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
045714C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Classic Clean 2 во 1 Шампон против првут и регенератор (кондиционер).

  • За сите типови на коса
  • Со антиоксиданси
  • До 100% без првут со редовна употреба

Пакување: 675 мл.

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Parfum, Piroctone Olamine, Dimethiconol, Sodium Benzoate, Dimethicone, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Trideceth-10, Sodium Salicylate, Polyquaternium-76, Triethylene Glycol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, CI 42090, CI 17200.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се