H&S Derma X Pro Repair Регенератор за сува коса и скалп, 220 мл

Head and Shoulders h&S DERMA X PRO Expert Scalp Care Repair For Dry Hair Scalp regenerator kondicioner  balsam za suva kosa
H&S Derma X Pro Repair Регенератор за сува коса и скалп, 220 мл
295,00 ден.
236,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
054989C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Derma X Pro Expert Scalp Care Repair Регенератор (кондиционер) за многу сува коса и скалп. Со арганово масло, масло од авокадо, активно алое, витамин Е. Помага во намалување на површинското оштетување на скалпот (поради првут).

Пакување: 200 мл.

Регенератор за сува коса и скалп кој чеша (првут). Со екстракт на кактус, активно алое, витамин Е

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Piroctone Olamine, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Hexyl Cinnamal, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Linalool, Hydroxycitronellal, Persea Gratissima Oil, Argania Spinosa Kemel Oil.

Употреба: Нанесете на измиена коса, а потоа исплакнете.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се