H&S Derma X Pro Soothe Регенератор за сува коса и скалп кој чеша, 220 мл

Head and Shoulders h&S DERMA X PRO Expert Scalp Care Soothe For Dry & Itchy Scalp balsam kondicioner za nega i higiena na kosa i skalp
H&S Derma X Pro Soothe Регенератор за сува коса и скалп кој чеша, 220 мл
295,00 ден.
269,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054990C
favorite_border

Опис на производот

Head & Shoulders Derma X Pro Expert Scalp Care Soothe Регенератор (кондиционер) за сува коса и скалп кој чеша (првут). Со екстракт на кактус, активно алое, витамин Е

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Piroctone Olamine, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Menthol, Hexyl Cinnamal, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Propylene Glycol, Opuntia Ficus-Indica Flower Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract

Употреба: Нанесете на измиена коса, а потоа исплакнете.

Мерки на претпазливост: Да се избегнува контакт со очи. Ако дојде до контакт со очите, внимателно исплакнете со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се