H&S Menthol Шампон против првут, 360 мл

H&S Menthol Шампон против првут, 360 мл
295,00 ден.
245,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
038744C
favorite_border

Опис на производот

Чисти со чувство на свежина на ментол додека ја одржува косата убаво навлажнета.

  • Дерматолошки тестиран
  • pH избалансиран
  • Зајакнат со антиоксиданси за нежна нега на косата и скалпот
  • Нежна формула за секојдневна употреба

Пакување: 360 мл.

Содржина

Состав: Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Xylenesulfonate, Zinc Carbonate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Fragrance, Zinc Pyrithione, Dimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Stearyl Alcohol, Magnesium Carbonate Hydroxide, Cetyl Alcohol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Menthol, Sea Salt, Methylchloroisothiazolinone, Isopropyl Alcohol, Methylisothiazolinone, CI 42090, CI 17200.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се