LINO Беби флипс без глутен, 25 г

LINO Беби флипс без глутен, 25 г
35,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030183C
favorite_border

Опис на производот

  • Без сол 
  • Без додадени шеќери, содржи природно присутни шеќери
  • Без глутен

Нето-тежина: 25 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се