MEDELA Кеси за мајчино млеко, 25 парчиња

MEDELA Кеси за мајчино млеко, 25 парчиња
990,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034994C
favorite_border

Опис на производот

Кеси за безбедно и хигиенско чување и замрзнување на мајчино млеко.

Пумпата директно се става во кесата и се спречува губење и контаминација на млеко. Зазема помалку простор отколку чување во шишиња. Двојните ѕидови на кесата обезбедуваат долготрајно складирање. Претходно стерилизирани. Мајчиното млеко ги содржи сите потребни хранливи материи и антитела за Вашето бебе.

Заради важноста на доењето, производите на Медела се специјално дизајнирани да го поддржат доењето на најприроден начин.

Пакување: 25 кеси х 180 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се