MEDELA Резервни цуцли за шише (М), 2 парчиња

MEDELA 2 Spare Teats M rezervni cucli za sise
MEDELA Резервни цуцли за шише (М), 2 парчиња
408,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055491C
favorite_border

Опис на производот

MEDELA 2 Spare Teats - Сет резервни силиконски цуцли за шише, за бебиња и доенчиња кај кои е воспоставено доењето.

  • M големината укажува на поголем проток и се препорачува за доенчиња од 4 до 6 месеци
  • Од хигиенски причини препорачано користење е 3 месеци од отворање

Пакување: 2 цуцли.

Содржина

  • Доколку забележите било какво оштетување на производот веднаш престанете со користење
  • Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се