MUSTELA Stelatopia Емолиентна крема за лице, 40 мл

MUSTELA Stelatopia Емолиентна крема за лице, 40 мл
669,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048178C
favorite_border

Опис на производот

Stelatopia Емолиентна крема за лице, за многу сува, атопична кожа.

Содржи патентирани природни состојки: Avocado Perseose кој ја подобрува ревитализацијата и зајакнувањето на бариерата на кожата и дестилат од сончогледово масло кој ја смирува и хидрира кожата.

Клинички докажана ефикасност. Хидрира, смирува, го намалува црвенилото на лицето и ја штити кожата од надворешни влијанија. Висока подносливост од раѓање.

Тестирано под надзор на дерматолог и педијатар.

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: нанесете наутро и навечер на цело лице.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се