PARODONTAX Complete Protection Herbal Sensation Паста за заби, 75 мл

Parodontax daily fluoride toothpaste herbal sensation complete protection 8 specially design benefits pasta za zabi so fluorid
PARODONTAX Complete Protection Herbal Sensation Паста за заби, 75 мл
389,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054631C
favorite_border

Опис на производот

  • Паста за заби со флуорид, за секојдневна употреба
  • Помага во запирање и спречување на крварењето на непцата

Parodontax Complete Protection Herbal Sensation пастата за заби со арома на ѓумбир, нане и див бергамот за чувство на чистота и свежина.

  • 8 Придобивки наменети за поздрави непца и поцврсти заби
  • Обезбедува чувство на свежина и чистота
  • Го зајакнува емајлот со помош на минерален акцелератор
  • Длабоко чистење за чувство на свежина
  • Има насочено дејство против непријатниот здив
  • Делува на одржување на силна врска помеѓу забите и непцата
  • Го намалува црвенилото и воспалението на непцата

Пакување: 75 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се