PHILIPS Sonicare W2 Заменски глави за електрична четка за заби, 2 парчиња

Philips Sonicare W2 Optimal White Toothbrush zamenski glavi za elektricna cetka za zabi
PHILIPS Sonicare W2 Заменски глави за електрична четка за заби, 2 парчиња
1.362,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046835C
favorite_border

Опис на производот

Philips Sonicare W2 Optimal White Заменски глави за сонични четки за заби.

  • Со стандардна големина и средна тврдина на четката
  • По препорака на стоматолог треба да се менува главата на електричната четка на секои 3-6 месеци
  • До 100% помалку дамки за само 7 дена во споредба со рачната четка за заби

Пакување: 2 заменски глави.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се