REXONA Aloe Vera Scent Антиперспирант део стик, 40 мл

rexona aloe vera scent calming confidence antiperspirant 48h rolon stik
REXONA Aloe Vera Scent Антиперспирант део стик, 40 мл
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054029C
favorite_border

Опис на производот

Rexona MotionSense Aloe Vera Scent

  • Антиперспирант стик
  • 48 часовна заштита

Пакување: 40 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се