REXONA Invisible Black&White Антиперспирант дезодоранс, 200 мл

Rexona motion sense invisible on black + white clothes antiperspirant dezodorans
REXONA Invisible Black&White Антиперспирант дезодоранс, 200 мл
157,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054122C
favorite_border

Опис на производот

Rexona MotionSense Invisible On Black+White Clothes

  • Антиперспирант дезодоранс
  • 48 часовна заштита
  • За жени

Пакување: 200 мл

Содржина

Употреба: Протресете добро и прснете под пазувите на оддалеченост од 15 см. Се нанесува исклучиво под пазуви. Избегнувајте директно вдишување. Да се користи во добро проветрени простории. Не прскајте во очи, лице, ниту на иритирана или оштетена кожа.

Мерки на претпазливост: Боцата е под притисок. Може да експлодира ако се изложи на топлина. Не ја изложувајте директно на сончева светлина или температура повисока од 50°С. Не прскајте на отворен пламен или други извори на оган.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се