SATTWA Регенеративен ноќен крем (45+), 55 мл

SATTWA Регенеративен ноќен крем (45+), 55 мл
489,00 ден.
464,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011588C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Богат хранлив крем кој и помага на кожата да ја задржи потребната влага додека организмот се одмора и да ја подобри интеграцијата на колагенот во структурата на кожата. Содржи колаген, еластин, витамин Е, Д-пантенол и масло од авокадо кои ги регенерираат клетките и на кожата и го враќаат тоа што го изгубила во текот на денот.

Производот е дерматолошки тестиран.

Пакување: 55 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се