SENSILIS Face Care Хлорамфеникол лосион за лице, 200 мл

SENSILIS Face Care Хлорамфеникол лосион за лице, 200 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009403C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis® Chloracol лосион за акни со хлоракол кој ја намалува појавата на акни и го спречува растот на Propionibacterium acnes и го отстранува вишокот маснотии на кожата. Салицилната киселина нежно ја ексфолира кожата и ги чисти затворените пори.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се