SEPTONA Стапчиња за уши, 100 парчиња

Septona 100 Cotton Buds in Plastic Box cepkalki za usi
SEPTONA Стапчиња за уши, 100 парчиња
48,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002261C
favorite_border

Опис на производот

  • Памучни стапчиња за уши
  • Хипоалергени
  • Микоробиолошки и дерматолошки тестирани
  • 100% памук
  • Не предизвикуваат алергии

Пакување: 100 стапчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се