SYOSS Keratin Intensive Регенератор за оштетена коса, 250 мл

SYOSS Keratin Intensive Регенератор за оштетена коса, 250 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053528C
favorite_border

Опис на производот

Интензивен регенератор за намалување на кршливоста на косата!

Оваа стручно изработена формула инспирирана од Јапонија, со висока концентрација на аминокиселини и син лотус, постигнува мазна коса со здрав изглед која е поотпорна на оштетување. Влакната на косата се потхрануваат и измазнуваат со полнење на косата со кератин. Овој интензивен регенератор за слаба и кршлива коса го намалува пукањето на косата до 95%*.

Придобивките од производот на прв поглед:

  • 20 пати посилна коса*
  • Ја измазнува и отплеткува косата без чувство на тежина
  • Се бори со разлетувањето и го враќа сјајот
  • 96% природни состојки**

*Наспроти претходно нетретирана коса

**Вклучувајќи вода

Пакување: 250 мл

Содржина

Употреба: по шампонирањето, нанесете темелно на влажна коса. Темелно исплакнете ја косата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се